دومین جلسه کمیته ثبت نام و اعزام اربعین؛

0

🔷 در دومین جلسه کمیته ثبت نام و اعزام اربعین؛
جزئیات طرح اعزام شبه کاروانی زائران اربعین حسینی(ع) بررسی شد

💢 دومین جلسه کمیته ثبت نام و  اعزام ستاد مرکزی اربعین سال ۱۳۹۶، امروز در سازمان حج و زیارت برگزار شد.

💢 در این جلسه که با حضور نمایندگان ارگان های دست اندر کار ساماندهی و اجرای سفرهای اربعین برگزار شد، طرح اعزام شبه کاروانی یا گروه بندی زائران اعزامی اربعین از مبدأ حرکت تا مرز و پیش نیاز ها و لوازم طرح مورد بررسی قرار گرفت تا پس از تصویب به ستاد مرکزی اربعین منعکس شود.

💢 این گزارش حاکی است در این جلسه مقرر شد مقدمات اجرای برنامه اعزام شبه کاروانی زائران اربعین در زمینه های لازم با هماهنگی طرف های عراقی تنظیم گردد و بستر همکاری و بهره گیری از تجارب  اعزام راهیان نور و ستاد بازسازی عتبات نیز فراهم آید.

💢 در جلسه امروز کمیته ثبت نام و اعزام اربعین ، مسئولین وزارت امور خارجه، وزارت بهداشت و درمان، نیروی انتظامی، صدا و سیما، سازمان راهداری و پایانه ها، وزارت کشور و دیگر ارگان ها نظرات خود را در ارتباط با نحوه اجرای طرح اعزام شبه کاروانی بیان کردند.

💢 گفتنی است سازمان حج و زیارت عهده دار کمیته ثبت نام و اعزام در ستاد مرکزی اربعین است و مسئولیت تدوین طرح گروه بندی متقاضیان اعزام به منظور تسهیل امور و مدیریت بهتر جمعیت های عازم عتبات در ایام اربعین را بر عهده دارد.

💢 مهمترین مزیت این طرح ، دسته بندی زائران از مبدأ و ایجاد آرامش و نظم دهی و انسجام  آنان و همچنین امکان حمایت زائران از یکدیگر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website

بیست − هفده =

الزامی

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.