اعزام اولین گروه حجاج ایرانی به حج

0

🕋 اعزام اولین گروه حجاج ایرانی به حج

🕋 سرپرست سازمان حج و زیارت: اعزام زائران ايراني به حج از اول مرداد ماه آغاز می شود.

⭕️حميد محمدی، سرپرست سازمان حج در گفتگو با برنامه روی خط شبکه خبر گفت: ثبت نام اولیه از واجدين شرايط تشرف به حج تمتع از صبح امروز ۲۳ فروردین ماه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

⭕️ آقاي محمدی گفت: با توجه به اینکه يك ميليون و سیصد هزار نفر در انتظار تشرف به حج هستند و در سال جاری سهمیه کشورمان افزایش و به بیش از ۸۶ هزار نفر رسیده است، کسانی که تا تاریخ ۳۱ تیرماه ۱۳۸۵ ثبت نام کرده اند می توانند با مره به شعب بانک ملی در سراسر کشور نسبت به انجام مراحل ثبت نام اوليه اعزام به حج اقدام کنند.

⭕️ سرپرست سازمان حج و زيارت گفت: هم اکنون کارشناسان مسکن سازمان حج و زیارت در شهرهای مکه و مدینه منوره در حال تدارک هتل برای اسکان حجاج هستند و از آنجا که درجات هتل ها و کاروان ها کامل تعیین نشده است، لذا متقاضيان اولويت دار براي اعزام به حج در مقطع بعدی  می توانند درجه کاروان خود را انتخاب و مابه التفاوت هزینه ها را با توجه درجه ای که انتخاب می کنند پرداخت کنند و ثبت نام نهایی را انجام دهند.

⭕️ حميد محمدی درباره #عمره هم گفت: اعزام عمره گزاران ايراني به عربستان، تا حد زیادی به تعامل عربستان با حجاج جمهوری اسلامی ایران در موسم حج دارد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website

11 + پانزده =

الزامی

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.